Reply on: MatejBA #174612:
Prepac, ale na to si ako dosiel ? To ze tam raz-dva krat boli nic neznamena, to len vraj mali vypravcovia na salame vypravu. Sem-tam sa mozno objavi CNG vrakosa, no vzhladom na charakter kopcovitej linky tam ju nebudu riskovat. Okrem toho sa nam udomacnil na delenej 32/5 ci 6 TEDOM 2108, ktory je pocas sedla vzdy odparkovany na Majernikovej a 32/7 mas Solaris 1218, no pochybujem, ze zostane od pondelka na tej delenke. ?
david1
Posilnenie treba najviac na L83. Cez tyzden aj cez vikend.
L95 stratila trochu na atraktivite ,kvoli odklonu cez Apollo.
Jej posilu podla mna ziadaju v okoli Muchovho nam. ,kde boli zvyknuty na prazdnu L78.