Reply on: 810zssk #173681:
Pokusne nejaká bagetka by mohla - z Rusoviec cez Petržalku, ÚNS a Nové Mesto buď na Hlavnú stanicu alebo do Rače či Vajnor či na Východné
Prípadne by mohol pokračovať po trase niektorého osobáku čo nemá dlhú trasu - napr. do Trnavy.Príliš šoto? Žeby si to ani pri vynikajúcej propagácii cestujúcich nenašlo? Vlaky nestoja v dopravných zápchach, na rozdiel od električiek ani na semafóroch... Stanice (napr. na rozdiel od Viedne) nie sú postavené zrovna na najlepších miestach, ale za pokus by to možno stálo...
Peon
Pokým existuje 801-ka, tak do Rajky by veľký zmysel jazdiť vlakmi nemalo - aspoň pokým nebude vyšší dopyt po cestovaní do Mosonmagyarovaru a Gyoru z Bratislavy - ak niekedy bude...
Uvediem jeden príklad - most do Schlosshofu z DNV. Ako je možné, že rakúska strana je už postavená (pred pár mesiacmi bolo v médiách), ale slovenskú časť byrokrati ešte nezačali stavať?