Reply on: 810zssk #173681:
Pokusne nejaká bagetka by mohla - z Rusoviec cez Petržalku, ÚNS a Nové Mesto buď na Hlavnú stanicu alebo do Rače či Vajnor či na Východné
Prípadne by mohol pokračovať po trase niektorého osobáku čo nemá dlhú trasu - napr. do Trnavy.Príliš šoto? Žeby si to ani pri vynikajúcej propagácii cestujúcich nenašlo? Vlaky nestoja v dopravných zápchach, na rozdiel od električiek ani na semafóroch... Stanice (napr. na rozdiel od Viedne) nie sú postavené zrovna na najlepších miestach, ale za pokus by to možno stálo...
N/A
Re #173663 Solider: Ani nie, skôr tam ten režim nie je potrebný. Bohate stačí, že tie vozne môžu na ČD a ÖBB. Inde do vnútrozemia sa ani nemajú ako dostať kvôli mizernej cezhraničnej regionálnej doprave.