Reply on: Petto #172311:
Tak hej, pravda ono s pôvodnou električkou to nemá nič, možno akurát podvozky. Hoci presne tak to v Brne robia a ešte VariaLF dedia po pôvodných vozoch K2 evidenčné čísla. Teraz majú "akože prerobených" 11vozov.
Trochen zastaralé vozidlo ale budeme radi ak sa DPB vôbec zmôže na nejaké to Vario.
Som zvedavý či vôbec niekedy po BA bude jazdiť i taká Škoda Forcity. Pre BA by možno stačilo takých 75ks. ☺
Petto
Len tak na okraj ma napadlo:
BA "vzdy isla po ceste ako Kosice" Kosice mali najprv Solarisy, potom prisli aj do BA , dostali Tedomy, teraz ich uz mame aj my, dostali CNG Citelisy ( pravdepodobne to bude aj u nas v CNG tendri, ak sa Tedomaci nepoponahlaju s tym svojim novym klbovym zazrakom), Kosice dostali VARIO , ocakavam ho aj tu. No len kde sme prisli na ten blby napad v BA menom SOR. ?