Reply on: AAA #171143:
ja by som mal taký nápad, že na 61 by mohli urobiť to, že by pred zimákom odbočila smer autobusová stanica a odtiaľ by šla smer hl. stanica a tým pádom by sa mohla zrušiť 210 a jej spoje by robila 61. Tým pádom by letisko bolo spojené aj s ASMN aj s hl. stanicou.
no.ev.di.
- nová trasa Pažíkova - Ovsište = 4,8km