Reply on: S499.1023 #170692:
Ja bývam v Bratislave mesiac, takže som nevedel
a plné Ikarusy (L28 a L45). To už dnes viac menej nehrozí, nabitý MBCC až po dvere som teda ešte nevidel. Taktiež vtedy bol ďaleko iný pomer MHD:IAD. ?
Valec
Ale ak sa veľmi obávaš toho, že by sa nepomestili, stále tadiaľ môže premávať aj L17, čo som koniec koncov ani nikde nevyvrátil. ?