Reply on: Valec #170648:
Po Vajanskeho nabrezi podla navrhu by ti premavala 9 a jednosmerne 13ka, cize obojsmerna kolaj by to mala zvladat, lebo tam nie je zastavka. Plus by sa urobil tlacitkovy semafor pre eliny podla dopytu sofera elektricky pre prejazd danou jednosmernou kolajou, t.j. nic zlozite, či ?
3 linky na radialu s 7,5 min.? Asii si sa len sekol. Navrh moze byt, no neviem ako v narvhu ratas s 17kou ci len rano ci aj poobede.
TomJ
Rozdeliť reštauráciu na fajčiarsku a nefajčiarsku zónu je ako rozdeliť bazén na zónu "smie sa močiť" a zónu "nesmie sa močiť".