Reply on: no.ev.di. #170096:
Ono to bude najskôr tým, že:- bolo to najkratšie napojenie,
- Trnavské mýto je prestupný uzol a cestovať do prestupného uzla so zbytočným prestupom... ?,
- žiadne trolejbusy od Saleziánov na Trnavské mýto vtedy nejazdili a zrejme ani nikto nechyroval že by tam v budúcnosti jazdili.
V tom tvojom návrhu by som električku neťahal priamo popri AS, ale krížom v území medzi Továrenskou a Bottovou (bola by bližšie aj k Landererovej aj k AS) s pokračovaním na Košickú ako aj Mlynské Nivy a trolejbusy by som dal priamo po Dostojevského rade (bez toho úseku po Košickej). ?
aquila
tu sa aj ukazuje, ake by bolo super, keby neboli ludia sprosti a cez apollo isla elektricka ..
http://www.dialnice.info/gallery/image_page.php?album_id=46&image_id=7019