Reply on: derik #169940:
Trosku nonsens, ludia travia volny cas pocas spiciek ? ☺Inak suhlasim, 28 bude ovela viac okupovana DDckarmi. Predsa kto sa uz len bude trepat na 12ku, ktora sa motka cez okruh Jesenskeho , dalej nema az taky atraktivny interval,ze by sa nu hrnuli ludia a cestu na Safko musis absolvovat cez neexistujuci chodnik popri min. vnutra a popri parkovisku.
Peon
Re #169928 810zssk: Nezabúdaj, že 23-ka vznikla z dvoch liniek. Z 27-ky s trasou "Dúbravka - Mláka" a 35-ky s trasou "Dúbravka - Lamač". Mali podobné intervaly, cez víkendy rovnaké (60-minútové).
Čiže zatiaľ čo cez víkendy bol jeden voz na 27-ke a jeden na 35-ke, tak odkedy je 23-ka, tak zvláda to iba jeden voz.
Z toho vyplýva, že 23-ka slúži na spojenie /častí/ troch mestských častí (Devínská Nová Ves, Dúbravka, Lamač). ?