Reply on: luky133 #169335:
to vies, uz nejsme "numero uno" ?
. Ja kupujem práve tie na PC, hudbu, nejaké drobnosti, ale aj notebooky, TV...som si všimol..keďže mi chodí pravidelne newsletter, že sú oveľa lacnejšie ako v obchodoch. Prednedávnom tam mali notebook s takými parametrami čo inde by som pod 600€ ani nezakopol a Alza o cca 35-40% lacnejšie...veci ako repráky, slúchadlá.. o tom je tiež sa škoda rozpisovať kde sa oplatia
no.ev.di.