Reply on: Peter6607 #169279:
Ta Filiálka je krok zpět a navíc pěkně drahý. Některé vlaky na hlavák jiné na Filiálku a přestp pro cestuící se zhorší. Kdby radši dali peníze na modernizaci současné železniční sítě, aby se to dalo použít pro hodně rychlé vlaky a nemělo to pomalé jízdy. Tak to bude účelnější a levnější navrh. Dálkovým vlakům je přeci jedno kudy tou Bratislavou pojedou, jestli mostem, tunelem a nebo pojedou jinudy. A tvrdit, že koleje pro budoucí "TGV a ICE" se budou používat i pro tramtrain, takto je teda fakt blud tisíciletí.
ale zas má Electro World
810zssk