Reply on: Maykl #168615:
"prípadne keď si idem kupovať lístok na vlak spiatočný zo SR, či sa dajú do toho nejako zahrnúť aj tieto Postbusy. Neviem že či to má vôbec v skutočnosti s OeBB niečo spoločné."Odporúčam ti napísať alebo zavolať do Kontaktného centra Železničnej spoločnosti Slovensko, ale mám obavu, že pre teba nebudú mať dobré správy.
Dá sa napísať aj do OeBB a aj do Postbusu. Potom sem (alebo mne e-mailom) daj prípadne vedieť, čo si sa dozvedel. ?
Postbus, myslím, že patrí pod OeBB alebo majú niečo spoločné, ale to ešte pre teba nemusí nič znamenať. Ale nie všade jazdí Postbus - majú aj viacero súkromných autobusových dopravcov.
marek
ten asi novinárom nedali, však kto by chcel písať o 200% zdražení pre niektoré km
ešte taká perlička - žiacky týždenník obojsmerný:
- na 5km zdražie o viac ako 90%
- na 10km zdražie o viac ako 80%
- na 20km zdražie o viac ako 50%
- na 30km zdražie o viac ako 40%