Reply on: 810zssk #168882:
malo by sa ale trochu aspoň premýšľať, že kde to je ozaj treba. Švabinského tam rozhodne nemala byť a tiež tie 2-3 zastávky z Dúbravky neboli úplne správne zaradené k týmto zastávkam. Za chvíľu bude na znamenie aj Nám. hrančiarov takýmto tempom ?
Regiokarta ta nenuti jazdit vlakom ak je bus lacnejsia ako vlak po zlave. Inak povedane: ked ma bude stat vlak 2 EUR po zlave a bus 1 EUR tak stale bude lepsie ist busom.
autobusar
Takmer vždy tam niekto stojí, alebo vystúpi, nevidím žiaden dôvod prečo sa zmenila Spoločenská na znamenie, je to len na obtiaž. To tlačítko sa využíva na 95% Prosím upravte to tak ako to bolo predtým.