Opäť niečo, nad čím zostáva rozum stáť.
http://www.cyklodoprava.sk/2011/06/nezmyselny-spomalovaci-prah-na-cesticke-pre-cyklistov-v-bratislave/ ? ? ?
http://www.cyklodoprava.sk/2011/06/nezmyselny-spomalovaci-prah-na-cesticke-pre-cyklistov-v-bratislave/ ? ? ?
no.ev.di.
P.S.: Ten kontakt so SORkou by nám mohli Libchavy predviesť, však keď sa každý diskutujúci z imdh.sk zloží po 5€ tak to dáme dokopy na jednu NB18 ? príp. si zlepíme vlastnú a pevnejšiu z bambusov ?