Reply on: pressburger #168108:
keď spomínaš to čo nie je vidno zo zadnej časti tak to je infodisplej pri kabíne šoféra pod stropom kde bežia info o trase linky. Teraz keď je pár m pred tým tá telka to tie info ľudia v kĺbe neuvidia a už vôbec nie tí čo sú vzadu. Prečo nevedia tí naši babráci aj do kĺbu jeden infodisplej, tak ako to majú kĺbové trolejbusy? ?
MiroBA
K 861 - To si vystihol. Ja som si tie fotky teraz mrkol a mne to príde ako nejaký motorák zo 60tich let
....Ja rečnícky pýtam -kedy začnú vyvíjať na SR volačo "normálne" na úrovni 21.storočia. Vrútky vymýšľajú "teplú vodu" to sa nedá porovnať z Talent-om alebo Desiro-m. Ja neviem, prečo sa nepokračuje vo výrobe už overených, schválených a dizajnovo lepších jednotiek 840ZSSK.
...ach to Slovensko naše.