Reply on: 810zssk #166314:
Okrem toho, sám magistrátny úradník priznal, že to nie je bezpečnostný prvok, pretože Z-ko je spravené naopak. ?Pribinova nie je o nič viac frekventovaná ulica, než je Špitálska, urobíme aj na nej pre istotu takéto priechody? Línia pešieho pohybu Ti niečo hovorí?
Ike
Hoci úplne so 810zss nesúhlasím a som skôr na vašej bicyklo-strane (hoci nemám problém ísť aj peši, autom, či autobusom), tak na tomto vás dostal do argumentového šachu