Reply on: no.ev.di. #166206:
podľa info na weboch počas predaja - recar už vôbec nepatrí DPB, veď za(á)hradník to verejne niekde uvádzal, že po predaji to bude pre DPB ešte výhodnejšie ? lebo dovtedy mal DPB z reklamy nejaké percento (a časť išla tuším mestu) a teraz to bude vyššie percento...keď si pozrieš sídlo, tak podľa mňa ho vlastní pigmedia (veď pozri si tú reklamu na pigmedia urbine "bigmedia a je tam aj logo recar"
takže si správne pochopil - reklamu si tam nalepí a prachy berie recar a ten vydelí nejakú časť z tých peňazí pre DPB - proste tunel ako hrom... a ešte bude vééééľmi dlho trvať

najjednoduchšie a najlogickejšie by bolo, keby peniaze za reklamu kasíroval priamo DPB alebo (možno aj priamo divízie) a mohol si tak aj sám určovať, kde a čo bude nalepené...
aj keď oba majú tuším rovnaké sídlo ako pigmedia...
TeBeCe
DOBUDOVANIE TARIFNÉHO ZABEZPEČENIA NA ÚZEMÍ HLAVNÉHO MESTA SR BRATISLAVY II. ETAPA multifunkčný samoobslužný automat na predaj cestovných lístkov.
Miestom plnenia budú interiéry obchodných reťazcov a letisko. Ulice obchodných reťazcov: Kamenné námestie, Kazanská ulica, Ivánska cesta, Bajkalská ulica, Cesta na Senec, Rustavelliho ulica, Saratovská ulica, Lamačská cesta, Nobelovo námestie, Jantárová cesta, Muchovo námestie, letisko M. R .Štefánika 2 ks.