Reply on: 810zssk #160279:
Nepozeral som, ako to chcú riešiť, keď začne rekonštrukcia Predsataničného námestia, ale ak ho uzavrú úplne, ako bude riešená doprava na/z vlakov?

Ale aj system od FS Software (napr. dpb.sk) mi pride uzivatelsky prijatelnejsi. Cim nezpochybnujem kvality INPROPu pri medzimestskej doprave.
no.ev.di.
http://www.youtube.com/watch?v=StQWVdLU5qQ&feature=player_embedded#
Teraz som zvedavý čo na to video povie obhajca spoločnosti SOR pán Igor Jeřábek ?