Reply on: eva #14432:
No ja som kupoval studentsku elektricenku pred cca tyzdnom a potvrdenie o skoly som nepotreboval. Stacilo ze som im ho doniesol dakedy v Oktobri.
(nemyslim v newyorskych)
, že v zadnom voze sedel junnij ťechňik a ten kormidloval
Neopl@n
NIE MESKANIE ALE NAPLNENOST!
A myslim, ze hovorim za vacsinu cestujucej casti DNV!