Reply on: Riko #14425:
Bohužiaľ už neuvidíš, už ani v Rige nejazdia. Riadenie bolo takým trianglom ako keď príves ťaháš. Kupodivu to fungovalo:-).I.
. Ale kazdopadne som sa docital niekde, ze 280-ky este vyrabaju, alebo donedavna vyrabali - dokonca aj v povodnom vyzore (teda nie C80). Ze vraj to v madarsku niektore dp este pouzivali.
Riko
ale rusáci to určite vylepšili