Je to jeden jediny 15 metrovy serbel, je tu na prezentacii a jazdi na roznych linkach. Nic sa nekupi, nie su peniaze. Navyse je ten autobus nevhodny do Bratislavy.
Nějak mi to z rozsáhlé diskuse ve věci Mercedesů není jasné:
Kolik je nyní v Bratislavě 15-metrových autobusů Mercedes Citaro O 530L ? Jeden, nebo více vozů ? Budou ještě další dodávky, nebo je to jen jednorázová dodávka ?
Ještě by mně zajímalo, jestli jsou v Bratislavě i jiné autobusy Mercedes ?
Bylo uvedeno, že od 17.2.2003 jezdí O 530L na lince 21, a dokonce zdarma. Platí tato informace stále ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Turbo
Je to jeden jediny 15 metrovy serbel, je tu na prezentacii a jazdi na roznych linkach. Nic sa nekupi, nie su peniaze. Navyse je ten autobus nevhodny do Bratislavy.