Reply on: Igorko #14436:
suhlasim s tebou, neviem kde na to trubo prisiel, ze sa nehodi
. Ale kazdopadne som sa docital niekde, ze 280-ky este vyrabaju, alebo donedavna vyrabali - dokonca aj v povodnom vyzore (teda nie C80). Ze vraj to v madarsku niektore dp este pouzivali.
Riko
tak toto som chcel vždy vidieť v akcii, hlavne akým prevodom bolo zabezpečené riadenie zadného T-busu