ahojte,
neviete mi poradit, ci potvrdenie o navsteve skoly stacilo predlozit v septembri, alebo je potrebne ho predlozit aj teraz v marci? dakujem!
neviete mi poradit, ci potvrdenie o navsteve skoly stacilo predlozit v septembri, alebo je potrebne ho predlozit aj teraz v marci? dakujem!
(toť len nedávno som sa naučil :-)) idem z dola hore a ked na niečo narazím hned reagujem, nie až po prečítaní všetkých príspevkv
Riko
tak toto som chcel vždy vidieť v akcii, hlavne akým prevodom bolo zabezpečené riadenie zadného T-busu