Reply on: Preßburg.Germane #144187:
Riešením by možno bolo zvýšenie ceny za reklamu, nielen na vozidlách MHD, ale aj dane z prenájmu všetkých billboardov v meste. Na vozidlách MHD aspoň 5x a na verejných priestranstvách aj 10x. Reklám by výrazne ubudlo a príjmy by sa zvýšili. A zvýhodniť vyhradené plochy vo vnútry vozidiel, ktoré často zívajú prázdnotou.Lenže pre DPB predáva reklamu asi externá firma, čiže s tým nič nenarobíme a v prípade magistrátu, resp. mestských častí to asi nemá význam komentovať.
Ik
Pretože len tak poslať naspäť 24 vozov by mohol byť problém.
Najprv treba doplniť stav za samovyradené vozy, ktorých je za posledné roky viac než dosť.