http://natankuj.sme.sk/c/5202892/snezenie-skomplikovalo-ludom-cestu-do-prace.html
"Chudinová priblížila, že s odhŕňaním kopcovitých terénov ako Koliba, Kramáre a Dlhé diely, ako aj mostov sa začalo už o 03.30 h. Postupne v rámci prvého zásahu odhŕňali sneh v celom meste."
Zaujímavé, že ráno Dlhé diely vyzerali ako keby tam ten pluh nebol.
"Chudinová priblížila, že s odhŕňaním kopcovitých terénov ako Koliba, Kramáre a Dlhé diely, ako aj mostov sa začalo už o 03.30 h. Postupne v rámci prvého zásahu odhŕňali sneh v celom meste."
Zaujímavé, že ráno Dlhé diely vyzerali ako keby tam ten pluh nebol.
Mike
A isto vieš aj to, aká je úroveň ovládania funckií palubného počítača medzi vodičmi. Často môže ísť o obyčajnú zábudlivosť, aj keď občas ide o zámer, že si nepotvrdia odchod z konečnej, alebo idú so zastávkami o 2 "pozadu" oproti realite, atď. Teda v danom prípade vodič sifilisu možno ani nevidel na palubáku +4, ale napr +2, alebo -11. Ale keďže sa jedná o druhú kolónu nedivil by som sa, keby išiel vedome na +4. Samozrejme že ho nechcem obhajovať, lebo +4 sa nedá nijako obhajovať.