Reply on: Spectre #14295:
Ty si tuším tiež webmasterom alebo čímsi takým alebo nejakým členom predsedníctva toho klubu, že? Tak sa ich spýtaj prečo toho idiota nevyhodia? Ja neviem, či sa ho boja alebo čo ale nikto sa o tom ani len baviť nechce.
Andrej (Anndy008)
No ale ked budes mat cestu okolo BA, ci ja okolo prahy, tak sa rad zastavim - predsa len podla diskuie sa neda poznat, co je to za cloveka (vid KLF).
Heh - martyk - v reali je pohodak, ale rad provokuje ludi, ktori si o to koleduju, co m@rtin robi casto