Andy008: heh... neni problem.
Sak so mnou uz robili rozhovory Riko, J, hroch a dalsi...
Riko konkretne kazdy bozi piatok. ;))) Sak dojdi piatok do Plzenskej a pokecame ak chces.
Sak so mnou uz robili rozhovory Riko, J, hroch a dalsi...
Riko konkretne kazdy bozi piatok. ;))) Sak dojdi piatok do Plzenskej a pokecame ak chces.
Vladimír
Otázka je, či musí zostať aj pôvodný vzor. S kombináciou červená-biela sa dajú vymyslieť kadejaké, veď tieto farby majú v mestskom znaku, a teda aj na vozidlách MHD aj Banská Bystrica a Prešov.