Reply on: Andy #13940:
Drôtolezy z HROBUSTova sú ako oblvané práve preto, že sa im pokazila umývačka. A nedávno som dostal takú odpoveď od môjho (vraj) kamaráta z topmanagementu DPB, že som nevedel, či sa mám rozplalkať alebo sa smiať ale v každom prípade prestávam mať chuť sa bratislavskou MHD vôbec zaoberať.I.
), môžeme cez e-mail.
MarekG
je rozdiel medzi stupanim trate 1000 a 1435? resp kolko ktory rozchod zvladne?
totiz pokial viem, tak napr na Strbu je stupanie 14% (alebo promile??)