No neviem, mne osobne to, ze nocak z intrakov nechodi, az tak velmi neprekaza. Z Elamu je to na Molecku pesi cca. 20 minut, co nie je az take hrozne a aspon ti opilci, co nicili nocaky, cestou dole kopcom bud padnu do jamy alebo vytriezveju. Krom toho je tam hyperexkluzivny vyber az z troch liniek, cize zarucene aspon nieco z nich pojde
nuz CP nic nehovori o koketovani so soferom
Linka je zjavne koncipovana ako taxi pre soferov z Hlavnej stanice az po Hrobonku, precestujete vsetky bocne ulicky pri Onkologickom ustave .... ako kedy .
MAJ SA!
m@rtin
Vím o tvé náklonosti k tramvajové dopravě, ale ruku na srce. Na Petržalku to chce opravdu rychlý a kapacitní dopravní systém. A obávám se, že tramvaje takový nápor cestujících nezvládnou. Nechtěl jsem psát pouze o rychlodráze na které by jezdily příměstské vlaky 471, ale o typ tratě.
Jestli si vezmu, že největší pražské sídliště Jižní město má 110 000 obyvatel a metro tam jezdí v intervalu 1,75 minuty, když počítám kapacitu soupravy 1400 cestujících. Tak se dostanu k hodinové kapacitě 48 000 cestujících v jednom směru!!!
Pokud beru v úvahu, že Petržalka má 140 000 obyvatle, tak si dost dobře nedokážu představit, jak by to tramvajové soupravy s kapacitou 300 osob zvládly?