Zaujímalo by ma, prečo väčšina vodičov trolejbusov chodí cez tú novú výhybku Gagarinova - Mierová rýchlosťou 15 km/h. Idú sa tam od strachu posrať. Dnes som išiel nejakou 208 a prešiel tadiaľ 35 km/h. Prečo nemôžu aj ostatní?
. Ono elektronicky oznacovac v karose, ktora nevies, ci vydrzi po dalsiu zatacku, ci hrb na ceste, posobi hodne hodne paradoxne

pochvala...
dufam, ze sa tam je naco pozerat aj mimo mhd:p

Kazdy voz umyty, desatrocne a-busy a trolejbusy vyzerajuce na 5-6 rokov, 14 TrMky, 15TrMky, 100% vozov hlasi zastavky, 2 CityBusy, 4 fungl nove Karosy 961, dalsich 11 radu 9xx, potom stare, ale funkcne i vizualne akoby nove Karosy 7xx, tu a tam Ikarus, najfrekventovanejsiu trolejbusovu trat na Slovensku, tri nocne spoje (kazdy v hodinovom intervale), z toho dva trolejbusove, jednorazovy listok za 8 Sk, zalaminovane cestovne poriadky, v centre podsvietene...
Ale ten ma zas dotaciu v prepocte na jedneho obyvatela mesta polovicnu oproti Bratislave.)
Kazdy voz umyty, desatrocne a-busy a trolejbusy vyzerajuce na 5-6 rokov, 14 TrMky, 15TrMky, 100% vozov hlasi zastavky, 2 CityBusy, 4 fungl nove Karosy 961, dalsich 11 radu 9xx, potom stare, ale funkcne i vizualne akoby nove Karosy 7xx, tu a tam Ikarus, najfrekventovanejsiu trolejbusovu trat na Slovensku, tri nocne spoje (kazdy v hodinovom intervale), z toho dva trolejbusove, jednorazovy listok za 8 Sk, zalaminovane cestovne poriadky, v centre podsvietene...
Ale ten ma zas dotaciu v prepocte na jedneho obyvatela mesta polovicnu oproti Bratislave.)
teraz uz mam em-kartu a mam na nej nabity aj kredit na jazdy bratislavskou sad na zahorie, heh
Riko
no nie som si istý či sa začne úsek Revište - Šášov stavať tento rok, nikde som to nečítal a sledujem to dosť podroobne. Tento rok by sa mal začať stavať úsek-pokračovanie obchvatu Novej Bane od Rudna nad Hronom po Žarnovicu (je na to zahraničná pôžička, ktorá bola uvolnená tento rok). Technická zaujímavosť tohto úseku je v tom, (pre znalcov miestnych pomerov), že od Rudna v smere po Žarnovicu je asi 1 km rovinka a potom sa cesta stáča doľava veľkým oblúkom asi o 90° a ide hned vedla voznickej skaly (to je taká kolmá skala hneď vedla cesty, bez možnosti postavenia nejakého múru na zachytávanie skál, ktoré pravidelne padajú na cestu) Takže situácia je v tomto lieviku nasledovná: skala, cesta, hneď od cesty asi 4m železničné trať a hneď rieka Hron. Do tohto lievika idú natrepať ešte 4 pruh, tým spôsobom, že zregulujú Hron a posunú ho o 30 m ďalej od jestvujúceho koryta smerom od skaly aby v tomto volnom mieste mohli postaviť 4pruh. Informácie mám z hodnoverných zdrojov.