vladimir: to beriem ako pozvanie 
ad oznacovace: vsimol som si, ze v niektorych elektrickach su nainstalovane nove KOVOVE oznacovace od rovnakeho vyrobcu ako tie stare plastove... predpokladam, ze protivandalske opatrenie... ale je to sranda, ze neprelozili soft a ked dosiel revizor, na displeji svietil napis ZABLOKOWANY:-p zeby to vyrabali poliaci?

ad oznacovace: vsimol som si, ze v niektorych elektrickach su nainstalovane nove KOVOVE oznacovace od rovnakeho vyrobcu ako tie stare plastove... predpokladam, ze protivandalske opatrenie... ale je to sranda, ze neprelozili soft a ked dosiel revizor, na displeji svietil napis ZABLOKOWANY:-p zeby to vyrabali poliaci?
dufam, ze sa tam je naco pozerat aj mimo mhd:p
Vladimír
Re #13545 hroch: Nech sa páči, kedykoľvek. Rád Ti prešovskú MHD predstavím. A určite je čo vidieť aj mimo MHD.
Off-topic: Dnes som opäť nejakú tú hodinku strávil v jednom z našich City Busov. Opätovne som sa oddával môjmu obľúbenému prestavovaniu kolíčkov v označovačoch (máme ešte staré "štikatka"), čo považujem za fantastický relax pre dušu. A tak mi akosi prišlo ľúto Bratislavy, že tieto dômyselné zariadenia už nepoužívate