KLF: zajtra je valentína, takže zrejme by som mal byť s holkou, ale keď jej to nebude vadiť, tak sa zastavíme. Napíš kde je plzenská (mám pocit, že pri MSVaR ako bol Charlie) a od koľkej tam budete. No samozrejme ako vás spoznám, lebo som vás nikdy nevidel
Normálne sa volám Juro a kedže sem chodí aj iný Juro tak som si musel dať prozaicky J. Nič lepšie ma nenapadlo.
Normálne sa volám Juro a kedže sem chodí aj iný Juro tak som si musel dať prozaicky J. Nič lepšie ma nenapadlo.
Vladimír
Re #13553 hroch: O.K., Máš jedinečnú šancu otvoriť sezónu 2003! Lebo keď príde jún a ja zasa budem "sprievodcovať" každé dva týždne, budem mať už toho tiež dosť
All: Vie mi niekto ZMYSLUPLNE odôvodniť, prečo DPB tak neskutočne mrhá peniazmi? Teraz mám pre zmenu na mysli prekryv liniek č. 52 a 54 v oblasti Východného. Veď to sú kilometre a kilometre zbytočne!