Reply on: no.ev.di. #134063:
Môžeš. Ale z diskusie na iMHD na túto tému by som si ťažkú hlavu nerobil, je to predsa o hromadnej doprave a už sa tu siahodlho preberali aj podstatne odťažitejšie témy...
Ale na zaver bola pekna poznamka, ze sa najde kopa penazi na zbytocne prelozky (Brno,..), ale nenajde na vykrytie lokalok.
Martin Fundárek
http://www.cd.cz
http://www.mav.hu
http://www.pkp.pl
Z hľadiska udržania osobnej dopravy na lokálkach sú na tom jednoznačne najlepšie Česi.