Reply on: Majo #133283:
Mne tie svetlá a časť karosérie pod čelným oknom šoféra pripomína skôr čelo pre trolejbus alebo autobus. Ale aj keď ten vzhľad možno mohol byť lepší ale vždy to ide lepšie s dobou ako naše T3 a modernizované K2S-ky ?

kecho
http://bratislava.sme.sk/c/4947508/cesty-opravuju-na-ruzinovskej-stavebne-prace-zacnu-na-mickiewiczovej.html
http://bratislava.sme.sk/c/4948486/bezpecnostnu-zabranu-pri-auparku-opat-predlzia.html