Reply on: m@rtin #133222:
pekne, myslim, ze u nas bude takyto typ elektricky jazdit ked ho budu v prahe vyradovat ?
možno potom nerátali tedomy, keďže ako leasingové nepatria DPB... potom by to sedelo aj na tých 83
m@rtin
Tak ono jich má být do roku 2017 250 kusů, což nahradí nejen současných 200 tramvají TSUCS, ale i 313 modernizovaných tramvají T3R.P s výzbrojí progress. Těmto tramvajím až se budou vyřazovat bude kolem 12-13 let, takže jistě po nich mnoho měst rádo ještě sáhne. Bratislava možná také.