Reply on: Laichi #129854:
ano mas...musis ist ale do predajne na Olejarskej 1 (samozrejme aj s tym listkom) a tam by ti to mali znova nabit;)

Len si ešte zabudol podotknúť, že odchod dozadu, kde si si "znamením vodičovi" dvere zavrel, resp. si jeho stlačením zistil, že sa môžeš vrátiť dopredu dať ten zabudnutý HVDR do nuly
No a samozrejme po dokončení cúvania sa ešte bolo treba vlámať do zadnej kabíny a prepnúť HVDR tam a späť keď si si dvere nechcel rozťahovať (niektoré dverové spojky boli dotiahnuté fakt dosť silno)
zakaznik
- Ako to je vlastne s tými firmami a ústavmi? "Riešiteľ PDO" Dušan "udiak" Dúbravický sa prezentuje pod značkou ISPARK, v Bystrici to robili ako DIC Bratislava, VÚD tam bol tiež na niečom zainteresovaný. Ktorá z týchto organizácii má čo na svedomí, a ako sú medzi sebou prepojené? ?