Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: vlado13 #129484:
Nebolo by od veci keby mesto uvažovalo nad výstavbou električkovej trate od Autobusovej stanice cez Dunajskú alebo Dostojevského rad.
- cez Dunajskú by to síce stálo vylúčenie trolejbusov 202 a 205 no mohla by napr. premávať potom električka v trase Dúbravka - KV - nábrežie / tunel (dve varianty)- Kamenné nám. - Dunajská - AS - (prípadné predĺženie cez Prievozskú a Gagarinovu k Cintorínu Ružinov, kde by mohol byť prestupný terminál z prímestských bus liniek a P+R, avšak pochybujem, že zástavba a ostatné veci okolo by umožnili trať predĺžiť cez Vrakunskú ulicu na Dolné hony)
- dočasne by však určite bola potreba obratiska električiek pri ASMN, ktoré by sa dalo zapracovať do návrhu rekonštrukcie AS, kedy by malo dojsť ku kompletnému prebudovaniu celého priestoru a lepšiemu využitiu (aspoň dúfam, že sa tak stane), alebo trať od Kamenného nám. ťahať cez Dunajskú - Mlynské nivy a Košickú (podľa starých plánov) a vznikla by tak alternatívna trať pre električky z Ružinova (dala by sa tak v úseku od Herlianskej po Šafko nahradiť L50.
- ďalej by bolo podľa mňa vhodné odkloniť za linku 50 v úseku ASMN - Šafko L202 (v budúcnosti L72), za predpokladu, že sa podarí vybudovať trolejbusovú trať na Dostojevského rad a k EUROVEA, ako bolo sľubované, čiže 202 smer Šafko a 205 by odbočovala do EUROVEY pri Malej Scéne.
Reply on: 810zssk #129510:
Chápem ale aj tak si spomenul moje weby. nie ❓ ?
Reply on: Mar.z.y #129509:
Nepochopilo dieta..
Reply on: 810zssk #129503:
Díky za spomenutie mojých webov ?
Reply on: kacka #129507:
Beznym ludom je to jedno. End of OT.
Reply on: 810zssk #129506:
vidis ze nie som jedina ? a k tomu clanku na zozname. myslim ze ani tym beznym ludom neuskodi, ked budu v clanku pouzite spravne fotky. to mas to iste, ako ste tu vy riesili clanok o jednom z testovanych busov (uz neviem ktory, lebo busy nesledujem) ze je tam plno chyb. to bezneho cestujuceho alebo citatela toho clanku tiez nezaujima, ked sa tomu nerozumie.
Reply on: kacka #129505:
Z nejakeho dovodu sa mi castou stava ze ludia si myslia ze som nervozny/nahnevany aj ked som uplne v pohode ?
Reply on: 810zssk #129504:
nevyzeras na to ale ked myslis ?
Reply on: kacka #129502:
Ja sa nerozculujem..
Reply on: Mar.z.y #129501:
Po prve, slovo fanusici neexistuje. Po druhe, je to blbost. Taketo clanky citaju predovsetkym "bezny cestujuci", zatial co fanusikovia vyhladavaju informacie na specializovanych strankach ako iMHD, Dpm-Prk, Dpm-Prk2, Dpm-Prk3 a Dpm-Prk548.
Reply on: 810zssk #129497:
si staval lavou nohou ked hned z rana sa rozculujes? ? je nedela ?
Reply on: 810zssk #129497:
Možno je ale takéto články skôr kukajú fanúšici ktorý sa v tom vyznajú a Kačka má pravdu keď tie servery spolupracujú by im imhd.sk mohlo dať fotky

Viem, že ma tu budete kritizovať atď ?
Reply on: Osky #129494:
Jj, pekne to sadlo.. A chvalabohu ze nevyhrali Rusi, to by som zrejme explodoval 😃 Norsko bolo mojim favoritom 🙂
Reply on: vlado13 #129491:
A kde sa hovori o znemozneni prestupovania???
Reply on: kacka #129465:
Pane boze, beznemu cloveku to je jedno!!!
Reply on: vlado13 #129452:
Idiot. Urcite budu mat viac dveri ako autobusy 😛 Tak netrep.
Reply on: Osky #129494:
To co je Eurovizia? ?
? Tak dnešný update sa podaril. Dávam 1000 bodov. Je aktuálny a trefný. ? Škoda, že Eurovíziu nevyhrali Rusi. Rád by som si pozrel aj nejaké fotky z Moskvy. ?
Reply on: vlado13 #129491:
Kto hovorí o znemožňovaní prestupovania? Smerom na Dostojevského rad by mala ostať možnosť prestupu naďalej zachovaná. Ja len tvrdím, že počet prestupujúcich na Šafku sa zníži, lebo odpadne nutnosť prestupu z električky na linku 95, nakoľko na tie električky cestujúci nastúpia už priamo v Petržalke.

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.