Reply on: kecho #127770:
a zaklincovali to stranou číslo 2: "V areáli busového depa DBP v Petržalke má vzniknúť veľký mestský zberný dvor odpadu (4150 m2), náklady 0,5 mil. €. výstavba - jeseň 2009 - koniec 2010 (výstavba toho nového v Pe stála 0,075 mil. €) ? to tam budú dávať tie (podľa Kadnára) "takmer nové" busy? ?
MiroBA
Pozrime sa ? , Nitra už nejak SORy NB18 nechce.
Ale fakt dosť zvláštne, že krátko po ich zakúpení siahli po úplne inom type autobusu. Už to tam tiež majú, čo sa typov týka pestré.
Jaj, teraz pozerám, že sú to vlastne už Holandské "Secondhandy". Radšej ich mohol náš DPB kúpiť, tu je to akútnejšie. Ale vyzerajú ináč zachovalo ?.