Reply on: Bubak #127723:
Pozrime sa ? , Nitra už nejak SORy NB18 nechce.
Ale fakt dosť zvláštne, že krátko po ich zakúpení siahli po úplne inom type autobusu. Už to tam tiež majú, čo sa typov týka pestré.
Jaj, teraz pozerám, že sú to vlastne už Holandské "Secondhandy". Radšej ich mohol náš DPB kúpiť, tu je to akútnejšie. Ale vyzerajú ináč zachovalo ?.
zakaznik
a) PKO sa zbúra
b) mesto odkúpi pozemok za veľa veľa peňazí
Čiže nech si každý vyberie, ktorá možnosť je menej zlá. ? Mňa do toho nič, ale ten blb už atakuje aj Slotu v rebríčku najväčších gaunerov-starostov.