Reply on: TeBeCe #127775:
neuveritelne... tak dojde nabuduci rok 40 klbových autobusov pred voľbami a môžme byť radi.. Naozaj, už dva roky nás tu kŕmia novými vozmi, pritom vozový park je tak katastrofický, priemerný vek kĺbakov 14rokov, až jeden nízkopodlažný..vitajte v bratislave v roku 2009. hanba.
kecho
1. tender (vyhlásenie zač. mája) - 40 vozov za 20 mil. €, podľa génia: veľkokapacitné busy, ktoré odvezú viac ako 200 cestujúcich... som si pôvodne myslel, že to sú tie skapalšity, ktoré "chceli by sme vysúťažiť", ale tie majú iba 183 miest...