V súvislosti s nedostatkom električiek by bolo na čase aby DPB pouvažoval či je treba viesť na stanicu štyri električkové linky, a či je tie potreba viesť 11,13 a 14 cez Šafko. Najmä o 11 by som uvažoval, tá sa vždy zapĺňa až na Kamennom nám. Alebo nech DPB pouvažuje o efektívnejšom linkovaní električiek s menším počtom liniek, kratším intervalom a zavedení liniek ktoré by premávali len počas špičky. Každé 4 minúty spoj v sedle z Ružinova, Dúbravky, Rače a z Karlovky aj každé 2-3min sú veľký luxus.

kecho
Re #126744 richardhudec: tak včera si mal šancu na NP až 50 % ?, keďže fujazdili nízkopodlažné 1629, 1214, 1207, 1221, 1219, 1628, 1601, 1813