Reply on: 810zssk #126685:
? ja neviem na koľko lodiach si ty s Ivom Bendom počas noci a koľko sedení si mal s Oštarou Šeranom ale ja o Merecedesoch radšej nesnívam od kedy som sa dopočul o grilovačkách v Oslu a Londýne.
Ale neboj, vesmirny ludia a Anjeli Svetla uz za chvilu pridu s Mercedesmi
MiroBA
Bodaj by uspeli, ale nepredpokladám že Londýn bude práve kupovať busy od neznámeho výrobcu zo Slovenska.
Ako Londýn je v tomto konzervatívny -sú na to zvyknutí za tie roky, len poschodák do bežnej premávky jmusí byť dosť nepraktický pri obmene cestujúcich podľa mňa, nehovoriac o bezbariérovosti. Už 3 schody sú problém pre vozíčkar nie to 15.
Inak niečo sa mi marí že som videl, že poschodáky vyrába tušim aj Mercedes ale to som si ozaj nie istý.