Kvôli tomuto som nikdy v BA nechcel ísť na autobusy. Oproti niektorým vrakom sú tie najhroznejšie električky a trolejbusy úplne zlaté.
I.
I.




). Isteze, opravit ho treba a co najskor. Ja viem ze v Liberci bol pozicany ale netusil som aky maju o neho zaujem. Ale teraz tam budu ficat na 1435, takze asi by im bol nanic. Je iba velika skoda ze nikto v DPB, teda nikto kompetentny, nema zaujem na tom aby ten voz fungoval a brusil.
Mozes odhadnut priblizne financne naklady na jeho opravu, pripadne aj cas?
Vladimir
Ako som uz napisal - na kravate netrvam. No musi to byt vhodne, slusne a unifikovane osatenie.
Trochu mi unika, preco sa kazdy bavi prave o tej uniforme. Ja som BA vytykal viac veci, nielen absenciu uniforiem. A uznavam, ze v rebricku dolezitosti nie su rovnosaty na prvom mieste.
V kazdom pripade si vsak nepripustam vyrok typu, ze: "Bratislavska MHD je preto taka, aka je, lebo niet penazi." S tymto ozaj nesuhlasim.