Reply on: luky133 #117561:
Dôchodci na DD nežijú, takže ak L115 tak jedine cez Kútiky. Tak isto to nejak dopadne aj s L36.Ale však keď TESCO kúpi DPB bus a prispeje na prevádzku, tak prečo nie? Keď môžu mať linku na Zlaté, nech si zafinancujú aj do Lamača.
hoppusmark01
Ale je to aj logicke: ked byvas v RD, musis kosit zahradu -a uz je mozne ze sa stretnes so susedom.. napriklad.. v byte prejdes akurat cez chodbu, alebo vytahom, zavries dvere do bytu a mas pokoj.. ja by som v rodinnom dome byvat nechcel..