Reply on: geodeath #117567:
Akurát, že cez Dúbravku je to cez druhé pásmo a to je zrejme tá najväčšia prekážka. To samozrejme neplatí pre dôchodcov 70+ ktorí majú MHD zadarmo.Re #117570 geodeath: To som nevedel, že niekto musí žiť a bývať v Bratislave, aby mohol správne okomentovať tvoju reakciu na video s farárom. ?
Valec
Ale však keď TESCO kúpi DPB bus a prispeje na prevádzku, tak prečo nie? Keď môžu mať linku na Zlaté, nech si zafinancujú aj do Lamača.