Reply on: geodeath #117587:
Čo to má s tým spoločné? To bol argument na vetu "Prečo s jeho múdrosťou nepracuje niekde kde by jeho poznatky mohli využiť?", tak čo do toho zaťahuješ poučovanie cestovateľov MHD v BA? A inak ak by v BA riaditeľ OEBB alebo SNCF kedysi roky žil, tiež by som bral jeho názor vážne. Re #117589 Solider: A čo som jeho hovorca?
Valec
Re #117570 geodeath: To som nevedel, že niekto musí žiť a bývať v Bratislave, aby mohol správne okomentovať tvoju reakciu na video s farárom. ?