Reply on: luky133 #117561:
Dôchodci na DD nežijú, takže ak L115 tak jedine cez Kútiky. Tak isto to nejak dopadne aj s L36.Ale však keď TESCO kúpi DPB bus a prispeje na prevádzku, tak prečo nie? Keď môžu mať linku na Zlaté, nech si zafinancujú aj do Lamača.
Mar.z.y
http://imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=1477&idt=w&gi=20&gn=20&gs=e&gsd=