Reply on: david1 #117294:
Ráno by celkom by stačilo pridať ešte dva odchody linky 17 (prípadne 7), aby odviezli ľudí od vlakov s príchodmi 7.51 a 2x8.01, podľa nového GVD 7.47, 7.56 a 8.02. Potom už frekvencia dosť výrazne klesá, takže 3, 5 a 11 to zvládnu.

david1
Prevadzka by mala byt
L17 6-8hod
L7 7,30-10,00 a 12,30-17,00