Elektricky na Dlhe Diely v Karloveskom vestniku (v dokumente treba hľadať vyraz "električ"):
http://www.karlovaves.sk/vestnik/2000/6.html
http://www.karlovaves.sk/vestnik/2001/3.html
http://www.karlovaves.sk/vestnik/2000/6.html
http://www.karlovaves.sk/vestnik/2001/3.html
Samozrejme, bola to vysetrovat komisia, dokonca aj ludia pramo z Prahy. Skonstatovali ze nehoda bola zapricinena zlym technickym stavom vozidla. Ale aj tak isiel vodic na nejaky cas do basy (tusim 6 mesiacov). Vies, totalita bola totalita. Ziadne moznosti branit sa, napriek tomu ze experti potvrdili ze to bola vina vozidla (resp. jeho neudrzby). Dnes je to s udrzbou ovela lepsie, ved to sa spravil Ing. Polak s kachnami je neuveritelne. Este za sociku si na Vazovovej zastavil s kachnou, musel si stat na brze aj jazde aby to vobec stalo (a to tam je mierne stupanie!) a ked si zavrel dvere, odbrzidil a preslapol jazdu tak si sa modlil aby sa to rozbehlo spravnym smerom. Teda dopredu.
Ale dufam ze ich niekto nauci spravnu techniku jazdy.
riko
neboj viem o čo išlo, reálny socík som ešte zažil na vlastnej koži, vo veku ked si človek uvedomuje súvislosti a následky pre seba a rodinu.
Ten šofér mohol byť rád že ho rovno neobesili :-)Nie ako dnešní mladasi, ktorí v tom čase sedeli s formičkami v pieskovisku a ťahali za sebou káčera
Dúfam, že sa už taká skur...ná doba nikdy nevráti!, ale treba byť stále v strehu, kedže podľa včerajšieho prieskumu by v novembri volilo červených kmérov už 10%!!!! ľudí.
Podľa starej múdrosti, národ ktorý si nepamätá svoju minulosť ju bude musieť prežiť znova a toho by som sa nechcel dožiť.