Reply on: Ike #104491:
Sorry, ale neviem, čo "jednoduché a ideálne" si predstavujem. Zbytočne budem mať napr. aj na Štefánikovej krásné nové autobusy, ak budú stáť v zápche a budú pomalé oproti IAD. Súčasná kapacita napr. tých liniek, ktoré po Štefánikovej chodia, je podľa mňa zatiaľ viac-menej dostatočná, je teda priestor pre pobratie ďalších cestujúcich. BUS pruhy niekde sú dosť dôležitá súčasť riešenia dopravy, samozrejme nie sú všeliek, veď to nikto nehovorí.Samozrejme že treba zvyšovať podľa potreby kapacitu, ale nemôže sa to použiť ako argument proti budovaniu preferencie MHD. Trochu mi to pripomína tie tvoje a 810zssk argumenty o parkovaní...
Ike
V opacnom pripade nastane katastrofalny stav a sice narast cestujucich uz pri sucasne nedostacujucich kapacitach MHD... (bez preferencie rovnako viaznucich v zapchach ako IAD, a v tomto ohlade je IAD pohodlnejsie). Tito cestujuci sa potom opatovne vratia k IAD (+ mozno sa k nim pridaju aj dovtedy relativne spokojni cestujuci MHD, pretoze z ich pohladu sa situacia zhorsi). Tie bus-pruhy su celkom slusne lakadlo, no myslim si ze hlavne by sa malo vsadzat na vystavbu kolajovych trati a ich takmer absolutnej preferencii. Stavanie buspruhov tiez nie je riesenie do buducnosti, nie je dobre mat ten falosny pocit. Viem ze pan I.Butora ho nema, no vacsina poslancov si mysli ze vystavbou Bus-pruhu cinnost pre MHD konci..
Sucasna MHD, hlavne do odlahlych casti BA, kde je s nou problem je najhorsi mozny nudzovy variant dopravy - a to si myslim ze by tak hlboko MHD klesnut nemala.