Ahojte, prihlásila som sa, lebo občas budem priamo alebo okrajovo písať o veciach, ktoré sa týkajú verejnej dopravy a zaujímajú ma skúsenosti z iných miest. Pridávam link na článok, ktorý sa týka udržateľnej dopravy v BA ? http://pauliniova.blog.sme.sk/c/146521/Kto-nam-kradne-chodniky.html
dakujem za objasnenie... a ako je to na vlakovych tratiach bez zabezpecovacieho zariadenia. ako rychlo mozu jazdit vlaky na trati bez zabezpecovacieho zariadenia.
hoppusmark01
Perfektný článok!
Ten BUS-pruh na Štefánikovej je treba ako soľ,
dúfam, že sa kompetentní spamätajú, aj keď tomu moc neverím..